Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
24210

Президент Світового Конґресу Українців розпочинає зустрічі в Україні

КИЇВ. 23 березня. УНН. У неділю президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій розпочинає в Україні свої робочі зустрічі з державними високопосадовцями, політичними діячами, очільниками Українських Церков та представниками українського громадянського суспільства. Про це УНН повідомили у прес-службі СКУ.

"Основної уваги під час цих зустрічей буде надано питанням, що стосуються вторгнення Росії в Україну, втілення в життя Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, майбутніх президентських виборів в Україні та зміцнення співпраці між СКУ та Україною", - йдеться у повідомленні.

Довідка: СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р., СКУ був визнаний у 2003 р. неурядовою організацією у Економічній та соціальній раді Організації Об’єднаних Націй зі спеціальним консультативним статусом.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram