Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 23 січня 2021 09:34
48360

Легалізація зброї – запорука миру і спокою в державі - "Свобода"

КИЇВ. 23 березня. УНН. Народні депутати від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" підготували законопроєкт, що спрощує процедуру придбання вогнепальної зброї. Таким чином українці зможуть нарешті захистити себе та власні родини в умовах нестабільности та зовнішньої загрози, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу об'єднання.

"Вогнепальною зброєю законно володіють  громадяни таких спокійних країни, як Швейцарія та Фінляндія. Тому "Свобода" подала законопроєкт про зброю, до укладання якого долучилися провідні фіхівці профільної галузі", - сказав народеп Юрій Сиротюк.

Націоналіст стверджує, що вільне володіння зброєю значно знижує кримінальну статистику.

"Бандити бояться ризикувати, нападаючи на законослухняних громадян. Наприклад, після впровадження права на носіння цивільної зброї у Прибалтиці, Грузії та Молдові вулична злочинність впала на 50-70% лише протягом року. Водночас введення обмежень у Великій Британії призвело до збільшення кількости злочинів на 88 %", – заявив Юрій Сиротюк.

Також свободівець нагадав, що під час Революції Гідності люди захопили багато зброї, продемонструвавши високий рівень відповідальности та самоконтролю.

"Однак нове керівництво МВС вимагає здати всю зброю, що потрапила до рук народу. Такі вимоги породжують обурення. Вже місяць триває неоголошена війна, кожен українець ризикує зіткнутися з окупантами. Чоловіки прагнуть озброїтися, аби гідно зустріти ворога. Натомість недостатнє реформування Національної гвардії, нездатність міліції швидко навести порядок у країні спонукає захищатись самостійно", – повідомив Юрій Сиротюк.

Нагадаємо, реєстрація законопроєкту була заблокована в Апараті Верховної Ради.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram