Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 16 січня 2021 17:37
34530

Сьогодні Євромайдан SOS дасть майстер-клас на Docudays UA

КИЇВ. 23 березня. УНН. У неділю, о 18.00 в Блакитній Вітальні Будинку кіно (Саксаганського, 6) ініціатива Євромайдан SOS проведе майстер-клас "Євромайдан SOS: десять кроків по побудові горизонтальної правозахисної ініціативи", повідомили УНН організатори заходу.

Під час майстер-класу в рамках 11-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA волонтери та координатори ініціативи розкажуть про те, як саме виник Євромайдан SOS, що їх мотивувало день і ніч відповідати на дзвінки "гарячої лінії" та повідомлення в ФБ, збирати свідчення учасників масових акцій протесту.

"Ми розкажемо про власне, випробуване на практиці бачення того, що потрібно для побудови "довгограючої" волонтерської ініціативи. А також про те, в якому режимі ініціатива функціонує зараз та якою ми бачимо нішу Євромайдан SOS у контексті драматичних подій в Україні", - йдеться у повідомленні.

Учасники: Назарій Боярський, координатор освітніх програм Центру Громадянських Свобод, а також волонтери та волонтерки Євромайдан SOS.

Нагадаємо, ініціатива Євромайдан SOS виникла 30 листопада 2013 року – як відповідь на жорстокий розгін правоохоронцями Майдану. Усі ці місяці волонтери Євромайдан SOS надавали оперативну правову допомогу в Києві та областях України, збирали та аналізували інформацію для захисту учасників протесту та членів їх родин, давали проміжні оцінки розвитку ситуації, працювали як громадянські журналісти. Євромайдан SOS і досі функціонує в цілодобовому режимі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram