Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
81465

Світло в Криму вимкнули через ремонт ліній - ДТЕК "Крименерго"

КИЇВ. 23 березня. УНН. У неділю у зв'язку з технічними проблемами о 19:40 диспетчер "Кримської електроенергетичної системи" (НЕК "Укренерго") віддав розпорядження ДТЕК Крименерго про тимчасове введенні графіка аварійних відключень в повному обсязі. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу ДТЕК "Крименерго".

Мета введення графіка відключень - ремонт високовольтної лінії 330 кВ "Мелітополь - Джанкой"  у зв'язку з аварійним дефектом.

Зниження потужності на півострові до рівня споживання 300 МВт обумовлено необхідністю не допустити розвитку системних аварій і перешкодити виходу з ладу електромережевого обладнання. Щорічно графік аварійних відключень затверджується строком на 12 місяців, заздалегідь узгоджується в усіх райдержадміністраціях Криму і не зачіпає соціально значимих об'єктів і споживачів 1-2 категорій.

Щойно "Кримська електроенергетична система" зніме обмеження в енергосистемі, ДТЕК Крименерго по команді від диспетчера НЕК "Укренерго" застосує на півострові звичайний режим енергопостачання.

"З незалежних від нас причин частина наших клієнтів відключена від електропостачання. Ми приносимо свої вибачення і сподіваємося , що НЕК "Укренерго" зможе в максимально швидкі строки відновити дві магістральні лінії електропередач, що забезпечують електропостачання півострова", - сказав генеральний директор ДТЕК Крименерго Едуард Соколовський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram