Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
47100

Українцям треба рівнятися не на "сусіда", а на Польщу - С.Тарута

КИЇВ. 24 березня. УНН. У неділю під час спілкування з представниками ПАРЄ губернатор Донеччини Сергій Тарута зауважив, що головне завдання влади сьогодні - реально покращити життя людей. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

"Зараз ми повинні сконцентруватися на тому, щоб значно підвищити стандарти життя населення. Щоб люди не порівнювали себе з "сусідом". Потрібно показати людям, що порівнювати Україну і Росію - не варіант, потрібно порівнювати Росію і Польщу. Адже саме Польща за 10 років в ЄС зробила величезний ривок і в демократії, і в якості життя, - зазначив Сергій Тарута.

Він також додав, що частина українців зараз тяжіє до Росії не через бажання стати росіянами, а тому що їх обдурила влада.

"Людей обдурили, і вони тягнуться до Росії тільки через те, що в Україні нікому не довіряють. І сьогодні влада України повинна зробити все, щоб повернути довіру громадян, - вважає Сергій Тарута.

Крім того, впевнений губернатор, однією з причин протестів людей є і розчарування в політичних силах, зокрема в Партії регіонів, лідер якої залишив країну. Більшість електорату в Донецькій області підтримувало саме цю партію. Таким чином, зараз, за словами Сергія Тарути, у жителів регіону у владі практично не залишилося "своїх" політиків.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram