Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
40920

У столиці проведуть акцію "Призначення по-київськи або працевлаштування родичів Бондаренка"

КИЇВ. 24 березня. УНН. У понеділок з 9:00 до 11:00 години перед головним входом до Шевченківської в місті Києві районної державної адміністрації відбудеться громадська акція "Призначення по-київськи або працевлаштування родичів Бондаренка", повідомили УНН організатори заходу.

Активісти вимагатимуть від міської влади та особисто від голови КМДА Володимира Бондаренка прозорих кадрових призначень.

В ході акції передбачені виступи громадських діячів та інтерактивна театралізована постановка.

Основні вимоги учасників акції:

- Призначення на посади Голів РДА м. Києва має відбуватися виключно за принципом фаховості та належності до територіальної громади відповідного району, а не політичної приналежності, а тим більше використання родинних зв’язків.

- Призначення мають відбуватися тільки після широких громадських обговорень та за погодженням з представниками територіальних громад, громадськими організаціями, представниками Самооборони Майдану та самообороною районів;

- До роботи на державній службі та у комунальних закладах столиці мають широко долучатися молоді люди та висуванці кадрового резерву столиці.

Учасники: кияни, громадські організації м. Києва, Самооборона Майдану, представники Громадської ради при КМДА та кадрового резерву столиці.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram