Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
66915

Кримський бізнес просить преференції для своєї продукції в Росії

КИЇВ. 24 березня. УНН. Кримський бізнес просить преференції для своєї продукції в Росії, адже український ринок відіграв значну роль в більшості галузей економіки Криму. Про це розповіли "Известиям" місцеві бізнесмени, передає УНН.

Кримські підприємці побоюється, що у зв'язку з розривом економічних зв'язків з Україною через входження республіки до складу Росії, місцевий бізнес чекають важкі часи.

Український ринок відігравав значну роль в більшості галузей економіки - туризмі, виноробстві, сільському господарстві, харчовій та ремісничій промисловості, а також у будівництві. На їх думку Росія повинна взяти на себе реалізацію кримських товарів і послуг.

Як відомо, 18 березня представники самопроголошеної держави Крим підписали Угоду про входження до РФ. Зазначимо, 17 березня парламент Криму визнав результати “референдуму”, проголосив Крим незалежною суверенною державою та націоналізував усе майно, що належить українській державі. Як відомо, цей референдум не визнається ані офіційним Києвом, ані світовою спільнотою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram