Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 23 липня 2019 22:46
Новини: Політика
8625

Система лікарняних кас працювати не буде - С.Дудка

"На суму в 30 гривень неможливо надати пацієнту якісну медичну послугу, тому система працювати не буде", - заявив ІМК головний лікар клініки "Ісіда" Сергій Дудка, коментуючи ініціативу першого заступника мера Києва Олександра Попова запровадити у столичних медичних закладах систему лікарняних кас.

На його думку, створення лікарняних кас принципово питання не вирішить, оскільки "сума внеску не покриє вартість витрат, наприклад, на операцію".

"Та й хто буде контролювати ці кошти? Адже у цьому випадку можливі претензії з обох сторін - як клієнта, так і лікувального закладу", - заявив С.Дудка.

Головлікар також зазначив, що у приватній клініці подібна система не потрібна, оскільки пацієнт заздалегідь знає вартість послуг.

"Якщо його не влаштовує вартість, він просто звертається до іншої медичної установи. А клієнти, які вносили гроші в касу іншого лікувального закладу, не можуть скористатися, наприклад, нашими медичними послугами за допомогою такого механізму. Це можливо через страхову компанію. Цей механізм у нас уже працює, коли компанія оплачує медичні послуги клієнтам у клініці "Ісіда". І взагалі, мені здається, що треба не винаходити велосипед, а використовувати досвід інших країн", - підсумував С.Дудка.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram