Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
85005

У Києві бомбосховища готові прийняти 1,5 млн громадян - КМДА

У Києві бомбосховища готові прийняти 1,5 млн громадян - КМДА

КИЇВ. 27 березня. УНН. У Києві є загалом 526 бомбосховищ, які розраховані на 1,5 млн громадян. Про це сьогодні розповів журналістам голова КМДА Володимир Бондаренко, передає кореспондент УНН.

"Бомбосховища (Києва -ред.) готові прийняти 1,5 млн громадян. А є ще зони укриттів, а там стовідсоткове забезпечення", - сказав він.

За словами В.Бондаренка, у столиці загалом 526 бомбосховищ і укриттів. Зокрема, бомбосховища мають воду, чисте повітря, наявність санітарних умов, а також харчі та лежаки для спрощеного варіанту відпочинку. Він уточнив, що з 526 об'єктів - 299 належать до власності міста Києва, 124 - приватним структурам, решта - відомчі.

Водночас, підкреслив голова КМДА, стан столичних бомбосховищ є різним. Тому київська влада буде працювати над тим, аби привести ці об'єкти до нормального стану. Зокрема, зазначив посадовець, вони планують звернутися до столичних бізнесменів по допомогу через брак коштів у бюджеті.

"Коштів немає (для відновлення сховищ - ред.). Але в нас є багато інших можливостей. А інші можливості полягають у тому, що поряд є різні об'єкти різних відомств, в тому числі тих, хто торгує, має базари. Ми будемо звертатися надати технічну допомогу, яка буде здійснюватися на благодійній основі... Залучити кошти громадян і бізнесменів київських для таких речей треба. Я думаю, що ми до них заернимося і вони погодяться", - наголосив він.

Раніше повідомлялось, за ініціативою голови КМДА Володимира Бондаренка, у Києві створено міський координаційний центр із вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які виявлять бажання прибути в столицю, у зв’язку з нестабільною ситуацією в регіоні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram