Дякуємо лікарям, які рятують країну!
17085

“Будівельник” переміг на виїзді “Говерлу” і вийшов на друге місце в суперлізі

КИЇВ. 31 березня. УНН. Баскетболісти київського “Будівельника” перемогли в Івано-франківську місцеву “Говерлу” у сьогоднішньому матчі чемпіонату України з рахунком 92:71 (23:24, 20:12, 22:14, 27:21), передає УНН з посиланням на прес-службу суперліги.

У першій чверті завдяки перевазі в боротьбі під щитами “Говерла” зуміла вистояти перед тиском зіркового складу “Будівельника”. Однак у другій десятихвилинці “ведмеді” пропустили ривок суперника, в складі якого надрезультативну гру демонстрував Блейк Ейхерн, відзначившись до великої перерви 19 очками. В підсумку першу половину з рахунком 43:36 виграли гості. Після великої перерви Ейхерн не забивав, але в складі чинного чемпіона знайшлися й інші гравці, здатні завдати чимало клопоту захисту говерлян. “Будівельник” упевнено виграв третю й четверту чверті, відсвяткувавши сімнадцяту перемогу в сезоні.

Сьогодні у суперлізі відбулися ще три матчі. Ривок у третій чверті забезпечив “Дніпру” переконливу перевагу над “Донецьком” з рахунком 91:66 (21:21, 21:20, 23:9, 26:16).

МБК “Миколаїв” здобув перемогу над дніпродзержинським “ДніпроАЗОТом” — 69:57 (16:12, 16:22, 12:7, 25:16).

Запорізький “Ферро-ЗНТУ” здобув непросту перемогу над “Черкаськими Мавпами” з результатом 79:77 (23:26, 20:14, 20:26, 16:11).

У календарі регулярного чемпіонату залишилися незіграними 7 зустрічей. Найбільше — 3 матчі — протягом цього тижня має зіграти лідер — южненський “Хімік”. Становище команд таке: