Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
27780

Сьогодні у Львові стартує Медичний форум

КИЇВ. 1 квітня. УНН. 1-3 квітня у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17), за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, відбудеться Львівський медичний форум, передає УНН

В рамках форуму також проходитимуть медична виставка “Галмед: здоров’я та довголіття” та V спеціалізована виставка “Стоматологічний ярмарок”.

Як повідомляють організатори, основне завдання Форуму — привернути увагу фахівців до важливості проблеми здоров’я, розвитку медичної галузі, сучасних медичних технологій, надати можливість ознайомитися із сучасним медичним обладнанням, методами діагностики та профілактики захворювань. Зазначимо, що цей захід також внесений до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій.

Медична виставка “ГалМЕД: здоров’я та довголіття” матиме наступні тематичні розділи: Лікувальне та діагностичне обладнання. Лабораторна техніка та медицина. Засоби реабілітації та товари для людей з обмеженими можливостями. Бальнеологічне обладнання. Засоби надання невідкладної допомоги. Офтальмологічні послуги та обладнання. Фармацевтичні препарати. Інформаційно-телекомунікаційні технології. Сучасна клініка та послуги. Медичний одяг, засоби санітарії та дезінфекції. Медичний туризм. Біологічно активні добавки, фітопродукти та лікувальна косметика. Санітарно-гігієнічне обладнання.

Щодо V спеціалізованої виставки “Стоматологічний ярмарок”, то вона буде представлена розділами на таку тематику: Стоматологічне обладнання та інструментарій. Витратні матеріали та лікувальні препарати. Оснащення стоматологічних кабінетів та клінік

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram