Дякуємо лікарям, які рятують країну!
18660

Українка виборола срібло у перший день чемпіонату Європи з боротьби

КИЇВ. 1 квітня. УНН. Українка Наталя Пулковська стала срібною призеркою чемпіонату Європи з боротьби, що стартував сьогодні у фінському місті Вантаа, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

У фінальній схватці у ваговій категорії до 48 кілограмів Наталя поступилися з рахунком 0:11 екс-співвітчизниці, нині представниці Азербайджану Марії Стадник.

До цього у стартовому поєдинку Н. Пулковська пройшла молдованку Будяну - 16:5, у чвертьфіналі – представницю Польщі Анну Лукасік – 8:0, а у півфіналі перемогла на туше Фредеріку Іду Петерссон зі Швеції.

В іншій жіночій категорії - до 58 кг ​​- чемпіонка Європи 2012 року Ганна Василенко програла в ¼ фіналу білорусці Анастасії Гучок і змушена була припинити виступ у Фінляндії.

Серед чоловіків сьогодні має шанс вибороти бронзову медаль у вільній боротьбі серед спортсменів вагової категорії до 97 кг українець Павло Олійник, який проведе завершальну схватку на чемпіонаті з білорусом Іваном Янковським.