Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
68445

Мінфін знайшов податкову помилку в законі про запобігання фінкатастрофи

КИЇВ. 4 квітня. УНН. Під час підготовки Закону України “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” було допущено технічну помилку, зокрема, в частині набрання чинності з 1 квітня 2014 року пункту 35 розділу І зазначеного Закону, яким скасовано норму про незастосування ставки 5% для процентів до 1 січня 2015 року. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінфіну.

"Це призвело до неузгодженості з датою набрання чинності інших положень Закону в частині податку на доходи фізичних осіб (а саме, пункти чотири–дев’ять Закону України № 1166 набирають чинності з 1 липня 2014 року)", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві пообіцяли зазначену помилку виправити найближчим часом шляхом подання у Верховну Раду України законопроекту щодо призупинення у період з 1 квітня до 1 липня 2014 року дії відповідних норм Податкового кодексу України в частині застосування ставки податку на доходи фізичних осіб в розмірі 5% для процентів.

Як відомо, закон "Про запобігання фінансової катастрофи та створенні передумов для економічного зростання в Україні" 1 квітня був опублікований в офіційному виданні "Голос України " і набув чинності.

Нагадаємо, 27 березня цей Закон документ був проголосований у ВР разом з антикризовими поправками до Держбюджету на поточний рік. Документ входить в "антикризовий пакет", підтримку якому готовий надати Міжнародний валютний фонд та інші міжнародні фінансові структури.

Після прийняття документ мають бути зафіксовані ставки ПДВ та податку на прибуток на рівні 20 % і 18 % відповідно, вводиться прогресивна шкала оподаткування для пасивних доходів розміром понад 20 тис. грн на рік, підвищуються акцизні збори і платежі за використання природних ресурсів , а також поновлюється збір за валютообмінні операції у розмірі 0,5%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram