Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
45060

В.Бондаренко: у столиці почали зносити незаконні МАФи

В.Бондаренко: у столиці почали зносити незаконні МАФи

КИЇВ. 4 квітня. УНН. Столична влада почала демонтаж незаконних МАФів, законні буде перереєстровувати, а розпорядження екс-глави КМДА А.Голубченка про перерозподіл ринку МАФів скасують. Про це повідомив глава КМДА Володимир Бондаренко, передає УНН.

"Ми розпочали системну роботу з контролю за дотриманням законності розташування торгових закладів.
Одним із ключових питань є розташування мафів. Ця проблема двояка: з одного боку це малий бізнес, що має одну-дві торгових точки і працює роками, з іншого - незаконне розташування торгових точок без будь-яких дозвільних документів.

Станом на сьогодні, вивчивши це питання, я прийняв рад важливих рішень:
1) Усі мафи, що з'явилися без будь-якої дозвільної документації, уже демонтуються (сьогодні ми розпочали демонтаж із вулиці Глушкова);
2) Ті мафи, які працюють роками, мають документи і не викликають заперечення про розташування у мешканців, але годують родини і створюють робочі місця, - будуть перереєстровуватися;
3) Так звані розпорядження "Голубченка-Вавриша" про перерозподіл ринку мафів, коли знищується малий бізнес повністю (люди, що мають один-два кіоски), а все захоплюють три-чотири ділки, буде скасовано!!!
На цьому ринку буде діяти лише закон!", - зазначив В.Бондаренко.

Він також зазначив, що не виключаю, що така велика кількість мафів-нелегалів, яка почала "насуватися" на Київ, починаючи з лютого, - це ті власники, які були домовлені та включені проектом "Голубченка-Вавриша" до схеми нового перерозподілу ринку.

"Ми склали карту мафів, які викликають занепокоєння населення - будуть здійснені перевірки та вжито заходів", - резюмував він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram