Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
40605

Кабмін доручив зняти обмеження доступу до інформації про генплани міст

КИЇВ. 6 квітня. УНН. Уряд прийняв рішення відкрити генеральні плани міст для доступу громадськості і доручив відповідним органам виконавчої влади надати право територіальним громадам і місцевим радам на забезпечення публічності цієї інформації. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Міністерства.

"Ці дані були закриті багато років, і не було зацікавлених в тому, щоб їх відкрити, тому що тільки вузьке коло осіб мало доступ до інформації щодо земельних ділянок. Сьогодні зобов’язано всі органи державної влади дати повноцінне право територіальним громадам, міським, обласним, районним, сільським радам відкрити генеральні плани, що дозволить всій спільноті отримати доступ до наявних земельних ресурсів на території тієї чи іншої громади", – зазначив він.

За словами Віце-прем'єр-міністра, рішення уряду дозволить вивести з тіні будь-які земельні відносини.

Володимир Гройсман також нагадав про ухвалений нещодавно урядом проект закону про передачу повноважень Державного архітектурно-будівельного контролю на рівень територіальних громад .

"Ці два рішення сприятимуть розвитку територій і забезпечать публічність у сфері і будівництва, і земельних відносин", - наголосив віце-прем'єр-міністр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram