Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
121095

"Свобода" оголосила в Харкові повну мобілізаційну готовність

"Свобода" оголосила в Харкові повну мобілізаційну готовність

КИЇВ. 7 квітня. УНН. Харківська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" оголошує "повну мобілізаційну готовність українців до захисту цілісности та соборности України", повідомили УНН у прес-службі місцевого партосередку "Свободи".

"У цей час кожен із нас повинен бути готовим заявити свою проукраїнську позицію, аби захистити землі сходу України від сепаратизму, що намагається втілити в життя Кремль на одвічно козацьких слобожанських землях. Ми вимагаємо негайно звільнити адміністративні будівлі від блокування сепаратистами, а організаторів та безпосередніх учасників протиправних дій – притягнути до кримінальної відповідальности. Має бути притягнено до відповідальности також представників правоохоронних органів, що проявляли та продовжують проявляти під час сепаратистських шабашів злочинну бездіяльність. У разі, якщо правоохоронні органи не вчинять належної протидії сепаратистським діям, Харківський осередок "Свободи" вимагатиме відставки керівного складу обласної міліції", - йдеться у заяві, поширеній прес-службою ВО "Свобода".

Також ВО "Свобода" закликає "усі патріотичні організації міста, політичні партії та містян виходити на захист соборности та незалежности України".

Нагадаємо, сьогодні в першій половині дня у Донецьку проголосили Донецьку народну республіку. Додамо також, сьогодні в ряді міст південного сходу України тривають протести, учасники яких вимагають якнайшвидшої федералізації країни. У Харкові та Донецьку учасники мітингів зводять барикади біля будівель міських обладміністрацій і будівель СБУ.

Як відомо, 6 квітня на Сході України пройшли сепаратистські провокації. Зокрема, сепаратисти захопили ОДА в Донецьку, а в Луганську штурмом взяли СБУ і захопили філію Нацбанку. Щоправда, сьогодні Нацбанк спростував інформацію про захоплення їх відділення у Луганську.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram