Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
236805

МЗС РФ занепокоєно стягненням військ на схід України і знайшло в них бійців з США

КИЇВ. 7 квітня. УНН. Міністерство закордонних справ РФ стурбоване збільшенням української армії на сході країни. Також за інформацією російського відомства, у складі додаткових сил є представники організації Грейстон із США. Про це йдеться в заяві МЗС РФ, передає УНН.

Згідно з наявною інформацією МЗС, в південно-східні райони України, в тому числі в Донецьк, стягуються підрозділи внутрішніх військ і Національної гвардії України за участю предстаників "Правого сектора". Перед ними поставлено завдання силового придушення протестів жителів південного сходу країни проти політики нинішніх київських властей.

"Особливу тривогу викликає та обставина, що до цієї операції підключені близько 150 американських фахівців з приватної військової організації  "Грейстон", переодягнених у форму бійців підрозділу "Сокіл", - зазначили в МЗС Росії.

"Організатори та учасники цієї провокації беруть на себе величезну відповідальність за створення загроз для прав, свобод і життя мирних громадян України і для стабільності української держави. Закликаємо негайно припинити будь-які військові приготування, чреваті розв'язуванням громадянської війни", - підкреслюють у міністерстві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram