Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 22 липня 2019 04:20
Новини: Політика
11745

Аграрна громадськість націлена на плідну співпрацю з владою - МінАПК

У Мінагрополітики України за участю міністра Миколи Присяжнюка відбулось засідання Громадської ради. Про це ІМК повідомили у прес-службі міністерства.

Учасники засідання обговорили основні положення Концепції Комплексної державної програми реформ та розвитку сільського господарства України, презентація якої попередньо пройшла в рамках XXІІ-ї Міжнародної агропромислової виставки "АГРО-2010"; головні пріоритети реформування

аграрної галузі України та роль інститутів громадянського суспільства у процесі реформування.

Члени Громадської ради отримали інформацію про суттєву підготовчу роботу, що передувала розробленню документу: в Мінагрополітики була створена робоча група, до складу якої увійшли фахівці міністерства, корпорації "АГРО СОЮЗ", аграрної науки та бізнесових структур. Базовим документом для підготовки концепції слугувала Програма економічних реформ на 2010 - 2015 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна реформа", що була презентована Президентом України Віктором Януковичем.

М.Присяжнюк наголосив: "Міністерство відкрите для співпраці з представниками громадськості, перед нами стоять надто важливі завдання - це і підвищення конкурентоспроможності продукції, і розширення ринків збуту та нарощування експортного потенціалу, і впровадження новітньої техніки та технологій в аграрній сфері, і активна співпраця з передовою наукою, і врешті-решт амбітна задача зробити аграрний сектор джерелом росту нашої національної економіки. На цьому важкому шляху реформування ми готові сприймати і враховувати всі корисні поради та враховувати пропозиції фахівців, які небайдужі до долі сільського господарства України. І першою ланкою у співпраці міністерства з громадськими формуваннями має стати Громадська рада".

Учасники засідання схвалили в цілому Проект Концепції Комплексної державної програми реформ та розвитку сільського господарства України, закликали інститути громадянського суспільства до більш активної співпраці з Міністерством аграрної політики України у процесі реформування галузі, внесли свої пропозиції та зауваження до документу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...