Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
62925

ПАРЄ виступила проти федералізації України - проект резолюції

ПАРЄ виступила проти федералізації України - проект резолюції

КИЇВ. 8 квітня. УНН. Парламентська Асамблея Ради Європи виступатиме за те, щоб Україна була сильною унітарною державою, і проти федералізації цієї країни.  Про це йдеться в проекті резолюції "Останні події в Україні: загрози функціонуванню демократичних інститутів", яка підготовлена ​​моніторингової комісією та буде винесена на пленарну сесію Асамблеї, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Асамблея різко заперечує проти будь-яких пропозицій щодо федералізації України, оскільки це призведе до значного ослаблення єдності і стабільності країни", - йдеться в проекті резолюції. 

У документі міститься рекомендація Києву розробити всеосяжну стратегію зміцнення ролі місцевих і регіональних влад та децентралізації управління.

"Така стратегія децентралізації повинна бути заснована на принципах сильної унітарної держави з ефективною системою центрального управління і делегуванням відповідальності і повноважень регіонам. На думку Асамблеї, розкол має в основному політичні причини, незважаючи на чіткі історичні та культурні відмінності між сходом і заходом України", - йдеться в документі.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram