Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
23295

ДАЇ: Жоден документ не звільняє від відповідальності за порушення ПДР

Управління ДАІ у Львівській області, керуючись вимогами законодавства України, гарантує рівні права для усіх учасників дорожнього руху. У випадку порушення Правил дорожнього руху - відповідальність нестимуть всі, незалежно від займаного у суспільстві статусу. Про це кореспонденту ІМК повідомила керівник прес-служби ДАІ Львівщини Світлана Добровольська.

ДАІ попереджає про недопущення використання окремими водіями різноманітних документів, зокрема, - візитних карток, посвідок, перепусток, візитних карток керівників державних органів та органів виконавчої влади, які, всупереч вимогам законодавства, містять прохання щодо сприяння у безперешкодному пересуванні автомобільним транспортом територією України.

"Звертаємо увагу, що на сьогодні в Україні не існує жодного офіційного документу, який би надавав право водієві уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Відтак, особи, які намагатимуться вплинути на інспекторів ДАІ за допомогою так званих спеціальних перепусток, посвідок чи візитних карток, будуть притягуватися до відповідальності на загальних підставах", - зазначила С. Добровольська.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram