Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11445

Президент без посередників має очолювати виконавчу систему влади - В.Каськів

Народний депутат від фракції НУ-НС Владислав Каськів переконаний, що без організації чіткої вертикалі влади неможливо досягнути реформ в країні. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі ІМК. "Конституцію завджи читають у розрізі організації вертикалі влади, але вона регулює не тільки ці процеси. Якщо говорити тільки про систему організації влади, то я взагалі прихильник того, щоб президент очолював виконавчу систему влади без будь-яких посередників в особі премєр-міністра. Це єдиний спосіб в перехідний період проведення реформ і взагалі механізм для будь-якого прориву в розвитку", - сказав політик.

За його словами, неорганізована система виконавчої влади ніколи не дозволяла досягнути ефективних результатів, через це проходили різні країни, які здійснювали реформи.

"В цьму плані, модернізувати вертикаль виконавчої влади однозначно потрібно. Ідеально це треба було робити взагалі до президентських виборів, шляхом конценсусу між опонентами досягнути певної моделі, і хто б переміг, той би вже виконував свою програму. Це було б вчасно і відповідало б морально-етичним принципам. Зараз будь-яке посилення влади розглядається в контексті посилення авторитаризму, але це не правильно. Без організації чіткої вертикалі влади не буде реформ в цій країні, це однозначно", - резюмував Владислав Каськів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram