Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
24450

П.Петренко: Позитивні законодавчі ініціативи проходять через Парламент

КИЇВ. 16 квітня. УНН. Позитивні законодавчі ініціативи (скорочення пільг для чиновників, закриття корупційних схем) хоча і важко, але проходять через Парламент. Про це в ефірі на телеканалі "Україна" сказав Міністр юстиції Павло Петренко, передає УНН.

П.Петренко нагадав, що Міністерство юстиції вже подало до Європейського суду з прав людини перший пакет документів у рамках суперечок між Росією та Україною.

За його словами, "позитивні законодавчі ініціативи, хоча і важко, але проходять через Парламент".

"Йдеться про скорочення бюджетних витрат через скорочення пільг для чиновників, про закриття безлічі корупційних схем, на яких, фактично грабувався бюджет. Йдеться також про усунення корупції з державного сектора і це саме та проблема, яка цікавить 80 % українців. У вівторок був прийнятий закон, що стосується посилення відповідальності за корупційні дії, який передбачає введення цілої групи європейських норм, пов'язаних з контролем чиновників, їх майнового стану, з веденням зовнішнього моніторингу за витратами чиновників. Цей закон уряд прийняв у першому читанні. Минулого тижня був прийнятий закон про державні закупівлі, який, фактично, дає можливість прибрати корупційні схеми у розмірі 100 млрд грн з державного сектора закупівель", - підкреслив він.

Міністр юстиції України розповів, що до Європейського суду з прав людини вже поданий перший пакет документів у рамках суперечок між Росією та Україною.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram