Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 липня 2019 01:00
Новини: Політика
7320

9 пляжів Києва працюють без офіційних дозволів на відкриття

Станом на 29.06.2010 року в Україні працює 665 (74 пляжів - 621 на морському та 44 на річковому узбережжі. Всього має діяти 902 пляжі та рекреаційні зони у АР Крим, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях, м.Севастополь, які мають вихід на морське узбережжя, з них 847 морських і 55 річкових, включаючи зони м.Київ на р.Дніпро. Про це ІМК повідомили в інформаційній службі Державної санітарно- епідеміологічної служби України. У м.Київ на сьогодні працюють всі 12 пляжів та зон відпочинку, що розташовані на р.Дніпро, з них 9 пляжів не мають офіційних дозволів на відкриття. Офіційно відкрито 3 пляжі - "Дитячий", "Чорторий" та "Райдуга".

У АР Крим працює 313 із 336 пляжів, решта не відкриті через відсутність дозвільних документів. У досліджених пробах води відхилень від стандарту не виявлено. У м.Севастополь працюють усі 8 зареєстрованих пляжів.

В Одеській області з 21 діючого пляжу працює 19 морських у м.Одеса та приморських районах. Через незадовільний санітарно-технічний стан облаштування території закрито 2 пляжі: "Чорноморка" у м.Одеса та річковий пляж у м.Кілія. Відхилень від стандарту у досліджених пробах води не виявлено.

У Донецькій області на цей період працює 14 пляжів, з них 9 - морські. Решта не відкриті через оформлення дозвільних документів. Закрито морський пляж "Піщаний" у м.Маріуполь через невідповідність води стандартам. Пляж перебуває під наглядом СЕС, купання заборонено.

У Запорізькій області працює 195 із 332 пляжів, включаючи 179 морських. Решта не відкривалася через неготовність до оздоровчого сезону.

У Миколаївській області працює 8 пляжів, з яких 6 - морські, 2 - річкові. Закрито 1 пляж у м.Первомайськ через невідповідність води стандартам, де купання зараз заборонено.

У Херсонській області із загальної кількості 158 пляжів працюють 96 - які мають дозвільні документи.

Фахівцями Держсанепідслужби здійснюється постійний лабораторний контроль за якістю морської і річкової води.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...