Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 10 серпня 2022 15:03
Новини: Політика
115185

Уряд Молдови схвалив процедуру заборони російських каналів

КИЇВ. 22 квітня. УНН. Процедура заборони російських каналів в Молдові схвалена урядом. З такою заявою в ефірі радіостанції Europa Libera виступила міністр закордонних справ і европейської інтеграції РМ Наталія Герман, передає УНН.

За її словами, влада ще з літа 2013 року стурбована тим, що російські канали в Молдові говорять про наявну у молдован альтернативу євроінтеграції.

"Ми помітили з літа 2013 незвичайну активність російської преси в Молдові з просування альтернативної інтеграції Молдови. І це в час, коли ми переслідуємо мету євроінтеграції, як абсолютного пріоритету зовнішньої і внутрішньої політики" , - сказала вона.

Дипломат додала, що "ми опинилися несподіваним чином в умовах гігантської інформаційної кампанії. Ми вивчили ресурси і виявилося, що в той час як працював уряд - пояснював елементи і етапи європейської інтеграції та користування його благами - цього було недостатньо, щоб переважити меседж, що прийшов від російської сторони, і це було попередження нам".

Нагадаємо, Координаційна рада з телебачення і радіомовлення приступила до процесу відключення мовлення російських телеканалів в Молдові. Ініціатор ліберал-реформатор Анна Гуцу мотивувала своє прохання політичними подіями в Україні і агресією Росії стосовно України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram