Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
39855

О.Лукашенко закликав США і ЄС інвестувати в Білорусь і пообіцяв нормальні відносини

КИЇВ. 23 квітня. УНН. Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна буде будувати нормальні економічні відносини з країнами Заходу і закликав їх інвестувати в Білорусь. Про це він сказав, звертаючись до парламенту і народу, передає УНН.

"Незважаючи на всі політичні розбіжності, ми ніколи не чинили перешкод закордонному бізнесу, не заважали торгівлі з інвестиціями", - зазначив білоруський лідер.

Олександр Лукашенко підкреслив, що білоруську політику на західному напрямку характеризують прагматичність, послідовність і передбачуваність.

"Ми будемо вибудовувати нормальні відносини з Європейським союзом, Сполученими Штатами Америки, тому що це цивілізований, дуже розвинений ринок, це багаті, технологічно високого рівня держави, і ми будемо з ними співпрацювати. Бажаючі, хто хоче приїхати і інвестувати в нашу економіку - милості просимо", - сказав президент.

О.Лукашенко визнав, що Євросоюз залишається для його країни одним з основних торговельних партнерів, важливим джерелом кредитних ресурсів та інвестицій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram