Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 20 жовтня 2019 14:03
Новини: Економіка
17265

В Україні на 19% зросла кількість виявлених порушень у сфері телекомунікацій і радіочастот

КИЇВ. 24 квітня. УНН. У 2013 році Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації виявлено 1376 порушень законодавства. Про це УНН повідомили у відомстві.

Зокрема, у сфері телекомунікацій виявлено 615 порушень, у сфері користування радіочастотним ресурсом – 761.
У 2012 році всі порушень було виявлено 1156. Таким чином, кількість виявлених порушень зросла на 19%.

Як зазначили в НКРЗІ, збільшення кількості виявлених порушень свідчить про підвищення якості проведення заходів державного нагляду уповноваженими НКРЗІ посадовими особами, недосконале знання законодавства про телекомунікації та радіочастотний ресурс суб’єктами нагляду, які надають телекомунікаційні послуги тощо.

Нагадаємо, на думку голови Комітету Верховної Ради з з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, регулювання телекомунікаційного ринку України повинно здійснюватися відповідно до вимог Європейського Союзу та забезпечувати умови для отримання населенням якісних та доступних телекомунікаційних послуг.
"Директива Європейського парламенту та Ради про дозвіл комунікаційних мереж та послуг, яка була прийнята 12 років тому, на жаль, досі залишається не реалізованою в Україні в повному обсязі. Наше законодавство повинно гарантувати максимально сприятливі та прості умови роботи для тих операторів телекомунікаційних послуг, які здатні забезпечити розвиток мереж в регіонах і надання якісних послуг", - наголосив В. Омельченко.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram