Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 16 січня 2021 17:02
Новини: Політика
19080

В.Кличко: сподіваюся, О.Попов візьме до уваги наші рекомендації

Депутатська фракція Блоку Віталія Кличка у Київраді зустрілася з першим заступником голови КМДА Олександром Поповим, повідомляє ІМК, посилаючись на прес-службу Блоку.

За словами голови фракції Віталія Кличка, метою зустрічі було не лише особисте знайомство з одним із нових керівників міста, а й обговорення тих проблем, із якими сьогодні стикається Київ.

"Ми не просто прийшли на зустріч з Поповим, аби констатувати критичний стан

нашого міста. Депутати фракції підготували цілком конкретні пропозиції для реформування столичного господарства. Вони стосуються й нового Генерального плану міста, ефективної роботи сфери ЖКГ, введення мораторію на вирубку зелених зон, припинення незаконної роздачі землі та незаконних забудов в історичному центрі Києва, реформування чиновницького апарату мерії та скорочення його кількості тощо", - сказав В.Кличко.

Він висловив сподівання, що О.Попов візьме до уваги рекомендації депутатів від Блоку Кличка.

"Ми завжди налаштовані на конструктивну роботу й ніколи не критикуємо владу заради політичних дивідендів. Якщо нова команда по-справжньому відстоюватиме інтереси киян, ми готові їй допомагати. Якщо ж продовжуватиметься політика Леоніда Черновецького і на перший план знову вийдуть інтереси окремих осіб, Блок Віталія Кличка залишиться в опозиції та стане на заваді шкідливим для киян діям", - зазначив В.Кличко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram