Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
113775

ЗМІ: рейтинг Обами знизився через події в Україні

ЗМІ: рейтинг Обами знизився через події в Україні

КИЇВ. 29 квітня. УНН. Опитування, проведене Washington Post і ABC News показало, що американці не схвалюють політику свого президента в області економіки та охорони здоров'я, а також його дії, пов'язані з кризою в Україні, передає УНН.

Як відзначає ЗМІ, результати опитування показують, що рейтинг Обами знизився з 46 % до 41 % з січня по березень і досяг найнижчої позначки за всю історію його президентства.

Тільки 42% опитаних американців схвалюють економічну політику Обами, і лише 34 % згодні з його втручанням в українську кризу. Також серйозне невдоволення американських громадян викликала нова реформа Обами в сфері охорони здоров'я, відома як ObamaCare, - за неї проголосували лише 37 % опитаних.

Крім того, серед американців зберігається песимізм з приводу перспектив в економіці США - тільки 28% схвалюють поточний економічний розвиток в країні.

Як повідомляє видання, така статистика є тривожним сигналом для демократів напередодні парламентських виборів у листопаді. Зниження рейтингу Обами стало результатом низької підтримки як серед демократів, так і серед незалежних кандидатів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram