Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16335

Харківщина чекає на чергу інвесторів

Якщо найближчим часом буде скасовано мораторій на продаж землі, то інвестори, охочі займатися сільським господарством в Харківській області, будуть ставати в чергу. Таку думку висловив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов, передає кореспондент ІМК з посиланням на прес-службу ХОДА.

"На мій погляд, найбільш привабливі перспективи для інвестора в Харківській області в сільськогосподарському бізнесі. Я думаю, якщо найближчим часом буде скасовано мораторій на продаж землі, то інвестори, охочі займатися сільським господарством у Харківському регіоні, будуть ставати в чергу. Адже всі знають, що земля в Україні та Харківській області дуже гарна", - зазначив він під час бесіди з професором Інституту Франгофера Торстеном Поссельтом і керівником одного з його відділів Анжелою Лис, зустріч з якою відбулася 30 червня.

Крім цього, як зазначив Юрій Сапронов, Харківщина особливо приваблива для інвесторів величезним людським потенціалом, розвиненою галуззю авіа- та машинобудування, а також легкою промисловістю.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram