Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 27 вересня 2021 19:57
Новини: Політика
96135

Терористи у Слов'янську готові до переговорів - в.о. голови Міноборони

КИЇВ. 2 травня. УНН. Терористи у Слов'янську  висловили бажання йти на переговори, але українська сторона може розглянути цю можливість лише за однієї умови – повного припинення терористичної діяльності та видачі диверсантів, які брали безпосередню участь у тяжких злочинах. Про це сказав в.о. Міністра оборони України Михайло Коваль, інформує УНН.

Як підкреслив глава оборонного відомства, завдяки вмілим діям і чіткій взаємодії усіх задіяних в антитерористичній операції силових структур диверсанти, що тероризували мирне населення Слов’янська, зараз “затискаються по повній”.

"Відчуваючи, що кільце навколо дедалі звужується, терористи навіть висловили бажання йти на переговори, але українська сторона може розглянути цю можливість лише за однієї умови – повного припинення терористичної діяльності та видачі диверсантів, які брали безпосередню участь у тяжких злочинах", - сказав М.Коваль.

В.о. Міністра оборони України підкреслив, що на всіх етапах антитерористичної операції робиться все для того, щоб убезпечити цивільне населення від будь-яких загроз.

Генерал-полковник М.Коваль особливо відзначив роль у проведенні АТО підрозділів та частин ВДВ і спеціального призначення. За його словами, професійні дії десантників та спецпризначенців є прикладом для всього особового складу Збройних Сил.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram