Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12795

АК "Київенерго" готова стати виробником послуг з гарячого водопостачання

"АК "Київенерго" готова здійснювати діяльність щодо виробництва комунальних послуг з централізованого постачання гарячої води, як тільки в Україні на державному рівні буде закріплено таке поняття та розроблена відповідна нормативна база", - про це в офіційному листі до Міністерства житлово- комунального господарства та столичної влади заявив голова правління АК "Київенерго" Едуард Соколовський, повідомили ІМК у прес-службі компанії.

У листі наводиться аргументована позиція енергокомпанії, яка доводить, що наразі "Київенерго" не має жодних законних підстав, аби здійснювати діяльність щодо виробництва послуг з постачання гарячої води. Перепоною для цього є неврегульованість нормативної бази в Україні. Зокрема, компанія перераховує основні 11 позицій, вирішення яких дозволить нарешті визначити як у Києві, так і в інших містах України виробника гарячої води.

"Визначення виробника гарячої води, безумовно, вигідно всім: виробник знатиме, за що саме виставляє рахунок, а споживач - за що він платить та хто несе відповідальність за якість послуг. Але до вирішення цього питання треба підійти грамотно та системно. Я сподіваюсь, що професійні керівники, яких нещодавно призначено до КМДА, нарешті сприятимуть цьому, а не шукатимуть винних у власних прорахунках, як це продовжують робити їхні попередники", - прокоментував позицію "Київенерго" Е.Соколовський.

У листі відзначається, що АК "Київенерго" вже неодноразово виносила свої пропозиції та готова співпрацювати з усіма причетними установами щодо розробки методик, нормативів, оскільки саме в столичній енергокомпанії накопичений унікальний досвід з питань постачання гарячої води, якого не має жодне інше підприємство в Україні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram