Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
45225

Білоруські опозиціонери добиватимуться трансляції українських каналів

КИЇВ. 7 травня. УНН. Білоруські опозиціонери та прихильники демократичних європейських цінностей добиватимуться, щоб на території їх держави дозволили мовлення бодай одного українського телеканалу. Про це під час прес-конференції сказав координатор інформаційно-аналітичного напряму Білоруського комітету солідарності з Україною Ігор Ринкевич, передає кореспондент УНН.

"У нас є така ідея, щоб бодай один український телеканал отримав мовлення у Білорусії, щоб була українська думка, українська позиція. Ми на цьому будемо стояти і будемо лобіювати це питання", - запевнив І. Ринкевич.

Водночас, перший президент незалежної Білорусії та голова соціал-демократичної партії Білорусії Станіслав Шушкевич відзначив, що білоруські ЗМІ зазнали напливу російської інформаційної пропаганди, спрямованої на дискредитацію нинішньої київської влади.

"Ми виступаємо проти агресії російської пропаганди і їх (росіян – прим.ред.) підходам зокрема в інформаційній політиці, які базуються на вседозволеності і нахабстві", - підкреслив С. Шушкевич.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram