Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 28 листопада 2020 13:50
Новини: Економіка
40635

Промінвестбанк припинив свою діяльність у Криму, але гроші повернути пообіцяв

КИЇВ. 8 травня. УНН. Українська "дочка" Внєшекономбанку - Промінвестбанк - з 7 травня припинив свою роботу в Криму у зв'язку з вказівкою Національного банку України, випливає з повідомлення кредитної організації, розміщеної на її сайті, передає УНН.

"У зв'язку з набранням чинності постанови Національного банку України від 6 травня 2014 N260, українські банки зобов'язані припинити діяльність своїх відокремлених підрозділів, що знаходяться в Автономній Республіці Крим. Виходячи з цього, ПАТ "Промінвестбанк" припиняє здійснення банківської діяльності на території Республіки Крим з 7 травня 2014. З цієї дати припиняється відкриття поточних і депозитних рахунків, випуск банківських карт, прийом і здійснення комунальних платежів, відкриття депозитних комірок, валютообмінні операції", - йдеться в повідомленні.

При цьому в повідомленні наголошується, що банк продовжує виконувати всі свої зобов'язання перед вкладниками. Для отримання своїх вкладів клієнти до 30 травня можуть звертатися до відділень Промінвестбанку в містах Керч, Севастополь, Сімферополь.

Кошти, розміщені на депозитних рахунках, будуть видаватися в повній відповідності з укладеними депозитними договорами. Після 30 травня вкладники зможуть отримати належні їм кошти в будь-якому відділенні банку в Україні, найближче з яких знаходиться в Херсоні, повідомляє банк.

"Всі платіжні картки, випущені ПАТ "Промінвестбанк", дійсні до закінчення терміну їх дії", - заявляє банк.

Напередодні НБУ опублікував повідомлення, в якому накладає заборону на діяльність в Криму банків, що мають ліцензію НБУ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram