Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
39765

"Укрнафта" припинила роботу в Криму

КИЇВ. 9 травня. УНН. Найбільша нафтогазовидобувна компанія України "Укрнафта" припинила роботу на території Криму. Компанія закрила свою кримську філію, що займалась роздрібною реалізацією нафтопродуктів на півострові, і мережу автозаправних станцій. Про це йдеться в наказі голови правління "Укрнафти", який потрапив у розпорядження "Подій Криму", передає УНН.

 

Як наголошується в документі, рішення про припинення діяльності прийнято "у зв'язку з істотним погіршенням умов ведення господарської діяльності відділення реалізації нафтопродуктів по Автономній Республіці Крим", а також відсутністю звітів відділення по АРК про реалізацію палива та неподанням звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів Міндоходов.

З цієї причини наказом компанії з 7 травня зупинена робота відділення реалізації нафтопродуктів по АРК, зокрема, реалізація за готівковий і безготівковий розрахунок всіх видів нафтопродуктів і супутніх товарів на АЗС "Укрнафти" в Криму.

Керівнику кримського відділення наказано провести інвентаризацію залишків нафтопродуктів та інших товарів.

Всього компанія володіє 16-ма АЗС на території Криму: у Сімферополі, Севастополі, Алушті, Ялті  Євпаторії, Феодосії, Керчі, Бахчисараї, Джанкої, Красноперекопську, Сакському і Ленінському районах.

У компанії "Укрнафта" ЗМІ підтвердили, що відповідний наказ дійсно прийнятий.

"У зв'язку з недавньою інформацією про напад на кримський офіс відділення реалізації нафтопродуктів компанією вжито заходів з припинення повноважень керівника кримського підрозділу Андрія Хабарова, також відкликано його доручення на представництво інтересів "Укрнафти", - сказав представник компанії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram