У вівторок у Львові страйкуватимуть працівники четвертої поліклініки
ЛЬВІВ. 13 травня. УНН. У вівторок о 9:00 год. колектив 4 стоматологічної поліклініки, що у Львові на вул. Симоненка, 6а, проведе безстроковий страйк проти голови 4-ї поліклініки Ляльки Галини Ярославівни. Про це УНН повідомили організатори страйку.
Люди звинувачують Галину Ляльку у зловживанні службовими обов'язками та вимаганні грошей. За словами організатора страйку Андрія Петришина, колектив вже неодноразово звертався до ЛМР по допомогу, але – безрезультатно.
Відтак, завтра о 9:00 працівники 4-ої стоматологічної клініки прийдуть до входу міськради та планують розбити там намет, у якому цілодобово чергуватимуть люди.
Нагадаємо, акції щодо свавілля голови 4-ої поліклініки проводили вже неодноразово, щоправда усі вони мали попереджувальний характер.