Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10830

Нардеп І.Денькович виграв суд проти ВО "Батьківщина"

Печерський районний суду м.Києва прийняв рішення про призупинення постанови щодо звільнення Івана Деньковича з посади голови Львівської обласної орагнізації ВО "Батьківщина" і заборону на проведення звітно-виборної конференції обласної організації, на порядку денному якої розглядалося питання обрання нового голови. Про це ІМК повідомили учасники звітно- виборчої конференції ЛОО ВО "Батьківщина".

Суд виніс таке рішення за позовом екс-голови ЛОО, народного депутата І.Деньковича.

Нардеп Степан Курпіль у коментарі журналістам назвав таке рішення нонсенсом і втручанням у партійне життя політичної сили. З його слів, такого не було навіть за часів Л.Кучми.

Рядові партійці Львівщини неоднозначно сприймають рішення суду. Більшість із них рішенням задоволена, проте певна частина членів "Батьківщини" у Львівській області вважає таке рішення правильним і наголошує, що звільнивши І.Деньковича, Юлія Тимошенко зробила велику помилку.

Як повідомляв ІМК, сьогодні звітно-виборча конференція ЛОО ВО "Батьківщина" все-таки відбулася, й на ній обрали нового голову ЛОО ВО "Батьківщини", - заступника голови Львівської облради Романа Ілика.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram