Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14235

У Кабміні обговорять антикорупційну політику та стамбульський план

5 липня 2010 року відбудеться прес-конференція на тему "Антикорупційна політика та стамбульський план". Про це ІМК повідомили у прес-службі КМУ.

У прес-конференції візьмуть участь: Андрій Богдан, заступник Міністра Кабінету Міністрів - Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики; Руслан Рябошапка, директор Бюро з питань антикорупційної політики; Горан Клємєнчич, державний секретар Міністерства внутрішніх справ

Словенії; Дмитро Котляр, консультант ОЕСР в Україні.

Початок прес-конференції о 10:30. Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів (м. Київ, вул. Інститутська, 7, кімн. 206).

Довідково: 5-9 липня 2010 року відбудеться другий раунд Моніторингового візиту до України групи експертів Антикорупційної мережі Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) на чолі з Гораном Клємєнчичем, провідним європейським фахівцем з питань корупції, державним секретарем Міністерства внутрішніх справ Словенії.

Згідно з програмою візиту заступник Міністра Кабінету Міністрів - Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Андрій Богдан та директор Бюро з питань антикорупційної політики Руслан Рябошапка візьмуть участь у тематичних сесіях з питань формування та реалізації антикорупційної політики та діяльності спеціалізованих органів що ведуть боротьбу з корупцією, а також підводитимуть підсумки візиту.

Моніторинг пройде за участі представників OECР: Ольги Савран, Інеси Гайки та Дмитра Котляра, а також експертної групи, до якої увійшли:

Горан Клємєнчич - Словенія (голова групи), Елвіс Вілкс - Латвія, Георгій Еткхадзе - Грузія, Еллі Річардсон - Сполучені Штати Америки, Жуліо Набаіш - Португалія, Айджана Берікболова - Казахстан.

Під час моніторингу експерти заслухають доповіді представників урядових та громадських організацій. Окрім Урядового уповноваженого та Бюро з питань антикорупційної політики, під час тематичних сесій Україну представлятимуть фахівці Адміністрації Президента Украини, Комітетів Верховної Ради Украини, РНБО, Міністерства юстиції, СБУ, МВС, Верховного Суду, Генеральної прокуратури та інших державних органів.

У 2003 році ОЕСР започатковано ініціативу для країн з перехідною економікою - Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизької Республіки, Російської Федерації, Таджикистану та України - План антикорупційних дій. Для України План є чинним на основі міжурядової угоди, підписаної у вересні 2003 року в Стамбулі країнами-учасницями та ОЕСР. Рекомендації для України було затверджено у 2004 році. Організаційне супроводження Стамбульського плану здійснює Секретаріат Антикорупційної мережі ОЕСР.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram