Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20415

К.Стогній: я допомагаю А.Могильову вивчати українську мову

Радик міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній допомагає Анатолію Могильову вивчати українську мову. Про це він сказав у коментарі ІМК.

"Є завдання (вивчити українську мову. - Ред.). Він виконує ці завдання і нормально навчається. Тому, я не думаю, що є з цим якісь складності. Все планово", - зазначив радник міністра МВС.

На уточнююче запитання кореспондента ІМК, чи на найближчому засіданні Кабінету Міністрів Анатолій Могильов зможе виступити вже українською мовою, К.Стогній відповів: "Він сам визначиться, коли буде доповідати на Кабміні... Я не можу за нього визначати. Все буде залежати від умов. Якщо будуть складні терміни і складні речі, які будуть змушувати і це буде на заваді роботи, то він прийме рішення, як йому краще. А будь-яке навчання триває певний термін. Термін визначений, після цього терміну можна запитувати".

Про те, хто допомагає вивчати керівнику МВС українську мову безпосередньо, К.Стогній відповів: "Я не буду піарити цих людей. Скажіть, що Костянтин Стогній займається з Анатолієм Могильовим".

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, Віктор Янукович вимагає від міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова впродовж двох місяців вивчити державну мову.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram