Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
62220

"Сепаратисти" та криміналітет на хочуть коритися Стрілкову, між ними виникають конфлітки - РНБО

"Сепаратисти" та криміналітет на хочуть коритися Стрілкову, між ними виникають конфлітки - РНБО

КИЇВ. 22 травня. УНН. На сьогоднішній день між групами бойовиків на Сході України спостерігається великі протиріччя та конфлікти, а мирні громадяни дедали щільніше згуртовуються на боротьбу із диверсантами та терористами. Про це на брифінгу повідомив Секретар РНБО Андрій Парубій, передає УНН.

"Сьогодні мж групами сепаратистів на Сході України спостерігаються значні протиріччя", - зазначив А.Парубій..

За його словами, там діє три групи. Перша, це група "сепаратистів", які готувалися із українських громадян спецслужбами РФ протягом 2 років. Друга група, - це безпосередньо диверсанти, заслані із Росії під керівництвом Стрєлкова. Третя група - це місцевий криміналітет, який вирішив взяти під контроль містечка у двох областях для своїх цілей і фінансується Януковичем.

"Коли Стрєлков оголосив шо бере під контроль ситуацію, то між групами почалися протистояння, оскільки вони не захотіли коритися йогму. Виникали навіть збройні конфлікти і аж до вбивств.

Сепаратистські групи часто діють самі по собі. Тому є справді конфлікти між сепаратистами і терористами та криміналітетом. В їхніх лавах деморалізація. Їхні дії хаотичні та непідконтрольні єдиному керівниого центру. Тому знищення інфраструктури та мародерство - вже системне. Мені навіть потрапив до рук наказ ДНР про припинення мародерства. Це свідчить про те що це вже вийшло із-під контролю.

Місцеві мешканці розуміють, що залишаються без фінансування і також починають згуртовуватися для боротьби із ними", - сказав А.Парубій.

Як повідомлялося, у так званій ДНР відбувся переділ влади. Колишні лідери самопроголошеної Донецької народної республіки фактично відсторонені Сергієм Здрилюком, який називає себе "правою рукою" командувача бойовиками в Донбасі Ігоря Стрєлкова (Гіркіна).

Згодом повідомлялося, що у ДНР почалися внутрішні конфлікти між прихильниками "міністра оборони" Ігоря Стрєлкова і так званими "горлівськими".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram