Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
530820

"Стрілок" дав наказ затримати "мера" Слов'янська В.Пономарьова

"Стрілок" дав наказ затримати "мера" Слов'янська В.Пономарьова

Ігор Гіркін (Стрєлков), верховний головнокомандувач самопроголошеної ДНР

КИЇВ. 22 травня. УНН. Лідер бойовиків І.Гіркін (“Стрєлков”), віддав наказ затримати самопроголошеного мера Слов’янська — В.Пономарьова. Про це УНН повідомили правоохоронці Донеччини.

"За оперативною інформацією Ігор Гіркін (Стрєлков "Стрілок") особисто дав наказ затримати так званого народного мера Слов'янська Вячеслава Пономарьова і його затримали. Причиною затримання В.Пономарьова стали тісні зв’язки останнього із місцевим криміналітетом, що призвело до загострення внутрішніх конфліктів і боротьби в середовищі самих сепаратистів", - зазначили донецькі правоохоронці.

Як повідомляв УНН, бойовики ДНР почали знищувати місцевих кримінальних "авторитетів" які відмовляються фінансувати сепаратистів.

Нагадаємо, у РНБО заявили, що між групами бойовиків на Сході України спостерігається великі протиріччя та конфлікти, "сепаратисти" та криміналітет на хочуть коритися Стрілкову.

Як повідомлялося, у так званій ДНР відбувся переділ влади. Колишні лідери самопроголошеної Донецької народної республіки фактично відсторонені Сергієм Здрилюком, який називає себе "правою рукою" командувача бойовиками в Донбасі Ігоря Стрєлкова (Гіркіна).

Також нагадаємо, у ДНР почалися внутрішні конфлікти між прихильниками "міністра оборони" Ігоря Стрєлкова і так званими "горлівськими".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram