Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
99855

У АТО з'явиться офіційний рупор для інформування громадян про дії силовиків

У АТО з'явиться офіційний рупор для інформування громадян про дії силовиків

КИЇВ. 29 травня. УНН. Керівництво АТО прийняло рішеня створити інформаційний інтернет-ресурс для висвітлення оперативної інформації про перебіг подій на Сході України та об'єктивного інформування мешканців Донбасу та Луганщини про перебіг операції. Про це УНН повідомив речник АТО Владислав Селезньов.

"Наразі основна робота завершена. Залишились певні технічні питання. Сайт запрацює найближчим часом. Це робиться з тією метою, щоб мешканці регіонів, де відбувається АТО, могли оперативно отрмувати інформацію про дії українських силовиків та висвітлення об'єктивної інформації про хід АТО. Одне із головних завдан - прорвати інформаційну блокаду та розірвати потік російської пропаганди та неправдивої інформації, що масово надходить із російських ЗМІ. Цей сайт буде офіційним рупором прес-центру АТО та висвітлюватиме всі питання, пов'язані із подіями на Сході України", - сказав В.Селезньов.

Як повідомоляв УНН, нещодавно В.Селезньов був призначений офіційним речником АТО та очолив оперативно-інформаційний штаб.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram