Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13620

Реконструкцію аеропорту "Львів" профінансують за державний рахунок

"Нам вдалося внести суттєві зміни до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в частині фінансування. Відтак, реконструкція аеропорту буде повністю профінансована за рахунок Держбюджету", - сказав сьогодні депутатам облради заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький, інформуючи про стан будівництва ДП "Міжнародний аеропорт "Львів". Про це ІМК повідомили у прес-службі ОДА.

За словами В.Губицького, загальна вартість реконструкції Міжнародного аеропорту "Львів" становить 2,3 млрд грн (з них: реконструкція аеродрому - 978,6 млн грн, будівництво нового терміналу - 921,4 млн грн, реконструкція існуючого терміналу та зовнішніх інженерних мереж - 310 млн грн, будівництво тимчасового терміналу - 18 млн грн, розробка концепції схеми розвитку та схеми генерального плану аеропорту - 3 млн грн).

"У 2010 році по аеропорту профінансовано 484 млн грн, що на 407 млн грн більше, ніж за попередні два роки", - розповів В.Губицький. За його словами, роботи по реконструкції аеродрому і будівництву нового терміналу профінансовано загалом на суму 571 млн грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram