Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
34845

О.Турчинов призначив голову Краснолиманської РДА

КИЇВ. 5 червня. УНН. В.о. Президента України Олександр Турчинов видав указ № 498/2014 "Про заходи щодо сформування Краснолиманської районної державної адміністрації Донецької області", повідомляє УНН з посиланням на сайт президента.

"З метою підвищення гарантій забезпечення життєдіяльності, законності і правопорядку на території Краснолиманського району Донецької області, відповідно до статей 112 та 118 Конституції України постановляю:

1. Призначити Матейченка Костянтина Володимировича тимчасово виконуючим обов'язки голови Краснолиманської районної державної адміністрації.

2. Тимчасово виконуючому обов'язки голови Краснолиманської районної державної адміністрації забезпечити сформування в установленому порядку складу Краснолиманської районної державної адміністрації та здійснити інші необхідні заходи щодо виконання Краснолиманською районною державною адміністрацією в повному обсязі повноважень, передбачених Конституцією та законами України.

3. Кабінету Міністрів України:

1) підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо скасування рішення про об'єднання Краснолиманської міської і Краснолиманської районної рад;

2) здійснити заходи, що випливають із цього Указу.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування",- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в АП зазначили, що сьогодні у місті Красний Лиман буде створено цивільну адміністрацію. Раніше очільник МВС А.Аваков повідомляв, що головою Краснолиманської РДА Донеччини стане кадровий офіцер.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram