Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 30 червня 2022 22:13
Новини: Політика
19560

Нацрада направить подання до УДЦР щодо електромагнітної сумісності

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення отримала звернення від телерадіоорганізацій ефірного мовлення щодо прорахунку та освоєння нових частотних присвоєнь для впровадження радіомовлення у діапазоні 87,5-108,0 МГц та запровадження ефірного аналогового телемовлення. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов, передає кореспондент ІМК.

Також до Нацради надійшли пропозиції телерадіокомпаній щодо збільшення потужності телепередавачів у населених пунктах, щодо технічного переносу частоти мовлення, збільшення потужності.

До Національної ради звернулися такі телерадіокомпанії: Херсонська ОДТРК "Скіфія", ТОВ "ТРК "ІТВ", м. Сімферополь, ТОВ ТРК "Студія 1+1", м. Київ, СПД "Попов", м. Фастів, Кіровоградська ОДТРК, ЗАТ "ММЦ-СТБ", м. Київ, ЗАТ "ТРК "Україна", м. Донецьк, ТОВ "ТРК "ТТV", м. Кіровоград, ВАТ "Телеканал "ТОНІС", м. Київ, ТОВ "ТРК "Експрес-Інформ", м. Київ, ТОВ "Контакт - Інформ", м. Ніжин.

Розглянувши звернення телерадіоорганізацій щодо розбудови мереж мовлення, Національна рада на засіданні 7 липня ц. р. ухвалила рішення направити подання до Українського державного центру радіочастот про розробку висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів мовлення, необхідних для створення та розвитку каналів мовлення, мереж мовлення та телемереж у відповідних населених пунктах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram