Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 23:43
Новини: Політика
11085

М.Бродський звинуватив своїх попередників в антидержавних діях

Програмне забезпечення для ведення реєстрів, за котре попереднє керівництво Держкомпідприємництва заплатило 7,7 млн. грн., не придатне для використання. Про це повідомив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, повідомили ІМК в прес-службі комітету. Експертиза Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України виявила, що програмне забезпечення для ведення реєстрів Держкомпідприємництва не придатне до роботи.

За програмне забезпечення, яке розроблялося для Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і Реєстру документів дозвільного характеру, попереднє керівництво ДП "Інформаційно-ресурсного центру" заплатило 7,7 із 8,7 млн. грн., вказаних у прийнятих актах робіт. Загальна вартість розробки програми сягає 9,9 млн. грн.

"На сьогодні ця програма не працює. 7,7 мільйонів гривень, які вже за неї заплачені, просто виведені із підпорядкованого Комітету "Інформаційно- ресурсного центру". Це практично антидержавні дії", - заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

Результати експертизи продемонстрували, що програма у нинішньому стані не готова до експлуатації. З 45 тестів успішно виконаний був лише один. На 15- й хвилині експертизи перший же тест з реєстрації юридичної особи призвів до краху автоматизованої інформаційної системи і відновити її роботу пересічний користувач-реєстратор, як виявила перевірка, не зможе.

Довідково: "Інформаційно-ресурсний центр" - це державне підприємство, засноване Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва. ДП "ІРЦ" є технічним адміністратором єдиних державних реєстрів, розпорядником яких є Держкомпідприємництво. У період від 21.01.2009 до 17.03.2010 Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва очолювала Олександра Кужель.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...