14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
33585

Експерт: житло в Україні дешевшати вже не буде

КИЇВ. 11 червня. УНН. Вартість квадратного метру житла в Україні вже не буде нижчою, ніж зараз. Про це УНН розповів провідний спеціаліст департаменту маркетингу одного зі столичних агентств нерухомості Сергій Костецький.

За словами С.Костецького, ситуація із ціноутворенням буде залежати від валютних коливань і вартості будівельних матеріалів.

"З урахуванням того, що вартість будівельних матеріалів і так вже на майже 50% зросла, і забудовники підняли ціни максимум на 10%, то мабуть їм цієї рентабельності вистачає. Якщо б був дуже великий попит, то ціна б виросла однозначно. А зараз, скоріш за все, забудовники просто жертвують своєю рентабельністю.

Я не думаю, що у найближчі декілька місяців буде якийсь масштабний підйом по цінам, адже курс долара наче стабілізується, політична ситуація начебто також. Думаю, що глобальних стрибків не буде, але і зниження не буде це абсолютно точно", - сказав С.Костецький.

Нагадаємо, у травні 2014 року в Києві продали майже 1,2 тис. квартир. В цей же час, 97% осіб, які розглядають можливість придбання найближчим часом власного житла, обирають інвестування у нерухомість на початку будівництва. Разом з цим, 71% опитаних вважають найбільш надійним забудовником ХК “Київміськбуд”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram