Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14010

Нагальної потреби в коштах МВФ немає - експерт

Нагальної потреби України в коштах МВФ не має. Про це у коментарі ІМК сказав президент Центру антикризових досліджень Ярослав Жаліло.

"Коли ми сьогодні говоримо про необхідність отримання коштів, то говоримо на сам перед про те, що Україна хоче заручитися визнанням МВФ, адекватності програм і реформ, і економічної політики, яку сьогодні проводить Україна. Для того, що по-перше, мати можливість отримувати суверені кредити від

інших міжнародних установ, того ж світового банку. По-друге, що мати можливість створити більш сприятливі умови для приватного іноземного інвестування. У мене є сумніви щодо того, що лише позитивні рішення МВФ відіграє ту саму роль, на яку ми очікуємо", - наголосив Я.Жаліло.

За його словами, поряд із рішенням МВФ інвестори, а особливо приватні інвестори, дивляться загалом на перспективи економіки, на перспективи виходу з депресії, на перспективи стабільності щодо подальших криз, на дієздатність економічної політики в цілому.

"В разі, якщо ці аспекти не будуть продемонстровані, то жоден кредит МВФ він не стане потужним стимулом для того, щоб інвестори поверталися до нас обличчям", - зауважив президент Центру антикризових досліджень.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram