Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15120

В.Литвин підносить "патрони" ПР у Києві - експерт

Голова Верховної Ради Володимир Литвин і його головний спонсор, "регіонал" Василь Хмельницький сприяють Президенту Віктору Януковичу при формуванні нової більшості у Київраді. Про це заявив директор PR-групи Polittech Тарас Березовець, коментуючи інформацію ЗМІ про підготовку переформатування фракцій Київради, повідомили ІМК у прес-службі PR-групи.

"Ми бачимо, що ПР активно намагається взяти всю повноту влади в Києві без виборів. Для цього вони ініціювали процес переформатування більшості у Київраді на основі ПР із залишків Блоку Черновецького, Блоку Кличка, і "тушок" з БЮТ та інших опозиційних фракцій. Молодший партнер В.Януковича по коаліції В.Литвин разом з головним олігархом Києва і за сумісництвом спонсором Народної партії нардепом-регіоналом Василем Хмельницьким вирішили піднести "патрони", внісши посильну лепту включенням до більшості депутатів від Литвина в Київраді ", - заявив він.

Т.Березовець підкреслив, що для цієї мети команда спікера вирішила почистити "свій блок", що увійшов в раду, від опозиціонерів Черновецькому, застосувавши до них імперативний мандат. Мова йде про рішення Територіальної міської виборчої комісії про позбавлення мандатів представників групи Віктора Пилипишина "Кияни передусім" депутатів Олени Антонової та Юрія Курінного на підставі рішення конференції Народної партії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram