14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
134205

Восени Україна може стати банкрутом - КПУ

КИЇВ. 14 червня. УНН. Україна ризикує стати банкрутом вже восени 2014 року. Таку думку висловив голова Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, народний депутат від КПУ Спиридон Кілінкаров, передає УНН з посиланням на прес-службу партії.

"Гроші в країні є. Питання тільки в тому, наскільки справедливо вони розподіляються. Україна на війну витрачає мільярд гривень на місяць. Скільки можна протриматися з такими витратами? Що стосується соціального захисту, то, нагадаю, Арсеній Яценюк вийшов на сцену і сказав, що робить героїчний вчинок, позбавляючи людей соцвиплат, підвищуючи тарифи і т.д. Для когось це рішення дійсно непопулярні, на відміну від олігархів, від власників обленерго, облгазів. З війною те ж саме, адже комусь війна, а кому мати рідна", - заявив він.

За словами комуніста, уряд несамостійний у прийнятті рішень.

"Хто ж їм дасть щось зробити, навіть якщо б і виникло б таке бажання. МВФ поставив стільки огороджувальних прапорців! МВФ цікавить тільки одне - скорочуйте соціальні виплати, зарплати, кількість пільговиків. Їм головне, щоб Україна відсотки по кредиту платила, а рецепти МВФ не вивели жодну країну з економічної кризи, навпаки, багатьох загнали в такі боргові ями, з яких не вибратися. Це сучасний фінансовий метод колонізації країн", - підкреслив С.Кілінкаров.

"... думаю, восени 2014 року, якщо все залишиться так само погано, як сьогодні, країна ризикує збанкрутувати. На Сході сконцентрований промисловий потенціал країни. Минулого місяця недобір у бюджет склав 0,5 млрд грн. У цьому місяці буде вже мільярд. А з урахуванням активної фази бойових дій, багато експортних підприємств, які заводять в країну валюту, зупиняються. Це загрожує і для курсу гривня-долар, а також матиме в інші наслідки", - підсумував парламентарій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram