Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
4380

ДАІ виявила понад 17 тис. несправних автобусів

Інспектори Головавтотрансіспекції спільно з Державтоінспекцією перевірили 136 тисяч 175 автобусів та виявили 17 тисяч 78 несправних, з яких 138 використовувалися для перевезень організованих груп дітей - такі результати комплексу профілактичних заходів на пасажирському транспорті "Автобус- 2010", що проходив протягом місяця на всій території України. Про це ІМК повідомили в прес-службі Мінтрансу. Протягом місяця інспектори перевіряли дотримання автомобільними перевізниками ліцензійних умов та вимог безпеки перевезень при здійсненні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень. Під особливим контролем перебували перевізники, що здійснюють перевезення організованих груп дітей у місця оздоровлення та відпочинку.

Так, у перевірених автобусах виявлено серйозні несправності, що негативно впливають на безпеку перевезень: 2082 експлуатувалися із заблокованими або несправними запасними та аварійними виходами, 1712 - з незаконно встановленими додатковими місцями для сидіння, 370 - переобладнані для роботи на газовому паливі з порушеннями діючих вимог.

Окрім того, під час перевірок зафіксовано 880 фактів перевезення водіями пасажирів без передрейсового медичного огляду або контролю технічного стану транспортного засобу, 842 порушення режиму праці і відпочинку водіїв. Більше двох тисяч водіїв здійснювали перевезення пасажирів без дозвільних документів - ліцензійної картки та дорожнього листа.

За результатами перевірок перевізники-порушники будуть притягнуті до відповідальності. Працівниками Головавтотрансінспекції складено 6869 актів, винесено 2244 постанови та 2226 приписів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram